Wnioski Karsińska 2

Informujemy, że zamierzamy rozpocząć budowę nowych mieszkań czynszowych.

Wnioski o ich wynajęcie można składać w siedzibie spółki w Chojnicach ul. Mickiewicza 12a w godzinach pracy biura na  wzorze do pobrania w siedzibie spółki oraz  w zakładce Lokale mieszkalne/Do pobrania.

Budowa Kartuskiej 5 zakończona

Zakończyła się budowa 24-mieszkaniowego budynku przy ul. Kartuskiej 5. Budowę prowadził Zakład Ogólnobudowlany Józefa Urbaniaka od listopada 2016r.. W dziale Lokale mieszkalne / Galeria/Kartuska 5 dostępna jest dokumentacja fotograficzna budynku.

Wnioski Kartuska 5

Informujemy, że zamierzamy wznowić budowę nowych mieszkań czynszowych.

Wnioski o ich wynajęcie można składać w siedzibie spółki w Chojnicach ul. Mickiewicza 12a w godzinach pracy biura.

Osoby, które złożyły do tej pory wnioski o wynajęcie mieszkań winny je uaktualnić poprzez dostarczenie wniosku na nowym wzorze do pobrania w siedzibie spółki oraz w dziale lokale mieszkalne/do pobrania

Wyczerpanie limitu środków w BGK Kartuska 5

Bank Gospodarstwa Krajowego zwrócił nasz wniosek do uzyskania promesy złożony 29.09.2009 r. na budowę budynku przy ul. Kartuskiej 5. Bank uzasadnił swoją decyzję, o nie zakwalifikowaniu naszego wniosku do uzyskania promesy, wyczerpaniem limitu środków określonych na ten cel.

Budowa Kartuskiej 3 zakończona

Zakończyła się budowa 24-mieszkaniowego budynku przy ul. Kartuskiej 3. Budowę prowadził Zakład Ogólnobudowlany Józefa Urbaniaka od listopada ubiegłego roku. W dziale Lokale mieszkalne / Galeria/Kartuska 5 dostępna jest dokumentacja fotograficzna budynku.

Wnioski Kartuska 3

Do 22.12.2008 włącznie zbieramy wnioski o wynajęcie mieszkania w budynku przy ul. Kartuskiej 3. Do tego dnia wnioskodawcy mają prawo modyfikować wcześniej złożone wnioski. Ci, którzy złożyli wnioski przed 27.07.2005, powinni je uaktualnić na nowym wzorze wniosku. Aktualne formularze druków znajdują się w dziale Do pobrania.

Budowa Kartuskiej 3 rozpoczęta

Rozpoczęła się budowa „Kartuskiej 3” prowadzona przez Zakład Budowlany Józefa Urbaniaka z Chojnic. Zakończenie planowane jest w grudniu 2009 r. Dokumentacja fotograficzna z postępu prac budowlanych będzie zamieszczana w dziale Realizacje /Kartuska.

Finał Kartuska 9

Zgodnie z umową dzisiaj zakończyła się budowa ósmego w naszych zasobach budynku mieszkalnego. Zapraszamy do zapoznania się z działem Realizacje / Kartuska, gdzie umieszczono zdjęcia nowo powstałego budynku. Dokumentacja fotograficzna powstała podczas przekazywania mieszkań nowym najemcom.